OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Prodej kopírek

Prodej kopírek

Prodej kopírek

Pronájem a prodej kopírek Konica Minolta

Specialisté na prodej kopírek a kancelářské techniky od roku 1995!

MYSELF kancelářská technika, s.r.o. je největším tuzemským prodejcem kopírek Konica Minolta. Rozhodnete-li se pro nákup kopírky u této společnosti, která je autorizovaným ELITE partnerem Konica Minolta, získáte nejlepší možnou obchodní a technickou péči. Na servis a prodej kopírek se MYSELF specializuje již od roku 1995. V produktové nabídce firmy najdete nejmodernější digitální kopírky za atraktivní ceny s různými možnostmi jejich financování včetně výhodného pronájmu kopírek.


Proč si zvolit kopírku Konica Minolta?

Značka Konica Minolta je celosvětovým lídrem nejen pro prodej kopírek, ale i v oblasti tiskových řešení pro oběh dokumentů a jejich zpracování. Zvláštní důraz je zejména kladen na celkovou správu tisku v kancelářském nebo produkčním prostředí. Konica Minolta vlastní specializované technologie, které zvyšují uživatelskou atraktivitu prodávaných digitálních kopírek a dalších koncernových výrobků. Klíčové patentované technologie se zaměřují na oblasti: materiálů, optiky, nanovýroby a zobrazování.


Rychlý přehled obchodních a servisních služeb při prodeji kopírek

Bezplatné odborné poradenství, optimální produktové řešení, nejvýhodnější financování kopírky

Prodej kopírek

  • Prodej digitálních kopírek Konica Minolta.
  • Prodej černobílých kopírek a multifunkcí.
  • Prodej barevných kopírek a multifunkcí Konica Minolta.
  • Pronájem kopírek, tiskáren a multifunkčních zařízení.
  • Prodej kopírek Konica Minolta na splátky.
  • Autorizovaný záruční a pozáruční servis kopírek.