Kontaktujte nás: +420 773 550 556 | info@amarketing.cz | PPC agentura

PPC agentura ACTUAL NET marketing

Profesionální správa PPC reklamy v systémech Google Ads a Seznam Sklik.
Reklama v ČR a v zahraničí - expandujte na nové trhy!

Co je PPC reklama na internetu?

O tom, jak zvyšujeme návštěvnost webů a počet objednávek pomocí PPC kampaní

Otázky a odpovědi: odhalíme vám co zákazníky o PPC reklamně nejvíce zajímá

Co je PPC reklama a jak to celé vlastně funguje?

PPC reklama je jedním z nejúspěšnějších inzertních formátů v oblasti internetového marketingu. Hlavní myšlenku PPC reklamy prozrazuje už její název. PPC znamená Pay-per-Click, v překladu plať-za-klik. U PPC reklamy neplatíte nic za její zobrazení, ale až za konkrétní proklik, který vede z inzerátu na váš web. Platíte tedy jen za skutečně přivedenou návštěvnost. Cílenost, platba jen za prokliknutí a snadná měřitelnost výkonu a návratnosti jsou největší výhody PPC reklamy. V PPC systému uživatele oslovíme poutavými inzeráty, zacílíme je pomocí správně zvolených klíčových slov z vašeho oboru. PPC reklamou vám přivedeme na web návštěvníky, kteří váš produkt nebo službu právě na internetu vyhledávají a téma je skutečně zajímá. Kliknou na váš web a tam učiní poptávku nebo odešlou objednávku, a to na základě naší přesvědčivé PPC reklamy.


Jaké existují PPC systémy a kde se vaše reklama zobrazuje?

Nejznámější a nejrozšířenější PPC systémy v ČR jsou Google Ads (dříve AdWords) a Seznam Sklik. Třetí nejpoužívanější PPC systém inzerentům nabízí nejznámější sociální síť pod názvem Facebook Ads. A dalšími z PPC systémů jsou např.: Instagram Ads, Twitter Ads se systémem platby PPE (Pay-per-Engagement), LinkedIn Ads a Etarget. PPC reklama má podobu krátkých výstižných inzerátů, které se zobrazují ve vyhledávačích spolu se souvisejícími výsledky hledání. Dále se může PPC reklama zobrazovat také na partnerských webech a v tzv. obsahové síti vyhledávačů. PPC inzerát může mít i bannerovou, kombinovanou (text+obrázek) nebo produktovou podobu (shopping kampaně), anebo může přilákat uživatele i jako nepřehlédnutelná videoreklama. V PPC Google Ads můžete pro inzerci také využít formáty Discovery, kampaně pro mobilní aplikace, Hotel Ads a lokální (místní) kampaně nebo inzerovat v zahraničí v příslušném cizím jazyce, např. na Slovensku ve slovenštině.


*Bonusové výhody pro nové klienty:
PPC reklama Google AdsPPC reklama Seznam SklikReklama Facebook AdsInstagram - správa reklamy a firemní stránky» Obdržíte 1000Kč jako bonus ke startovnímu kreditu.
» 1. měsíc PPC správy dostanete od nás zdarma.
» Získáte profesionální obchodní poradenství!


Jsme regionální firma, jak je to s cílením PPC reklamy v naší lokalitě?

Postaráme se o to, aby vám PPC reklama ve vašem regionu správně fungovala a přiváděla návštěvníky z vašeho města, okresu nebo kraje, tedy s regionálním zacílením, jak budete potřebovat. Budete vidět ve správný čas na správném místě. Cílená reklama nabízí uživatelům relevantní reklamní výsledky k jejich vyhledávacím dotazům v dané zeměpisné oblasti. Pomocí PPC reklamy účinně nabídneme vaše služby a produkty lidem, kteří je právě sami aktivně ve vyhledávačích hledají. Oslovíme tedy vaše potenciální zákazníky cíleně podle bodů jejich vyhledávacího zájmu a navíc oslovíme jen uživatele v lokalitě, kde jako firma působíte. Vaše PPC reklama se jim zobrazí zdarma, zaplatíte jen za prokliknutí na vaše internetové stránky. Pomocí naměřených statistik pak přesně vyhodnotíme konkrétní přínosy PPC reklamy pro váš byznys.


Potřebujeme PPC reklamu spustit ihned, je to možné?

Rychlost nasazení, brzké získání návštěvnosti a okamžité zviditelnění vašich internetových stránek ve vyhledávačích jsou velké výhody PPC reklamy. Obvykle PPC kampaň spustíme bleskově rychle do 24 hodin. V průběhu inzerce je možno PPC kampaně upravovat podle aktuálních potřeb inzerenta, např. aktualizovat stávající nebo doplňovat nová témata, klíčová slova a sousloví. PPC reklamu je možno kdykoliv pozastavit, dočasně nebo trvale vypnout.


« PPC systémy nikdy nespí, dosahují měřitelných výsledků a máte je vždy zcela pod kontrolou! »

Na jakou cílovou skupinu mohu zaměřit PPC reklamy v systémech Google Ads a Seznam Sklik?

Kdo bude vaším cílovým publikem vydefinujeme v úvodním nastavení PPC kampaně. Možnosti, jak pracovat se zaměřením vašeho publika jsou velmi široké, typicky např.: pohlaví, věk, zájmy, životní události, lokalita. Je možno vytvářet různá vlastní publika. Individuální segmentace lépe vyhovuje potřebám inzerenta, neboť člení publikum přesněji na zájmové skupiny: sportovní fanoušci, milovníci cestování, lidé kupující auto, byt nebo dům. Nebo s vazbami na životní události: sňatek, narození dítěte, stěhování apod.


Proč není moje reklama vidět na 1. místě?

Přestože nabídnete v PPC aukci nejvyšší cenu za proklik, tak reklamní pozici vašeho inzerátu ovlivňuje vždy ještě několik dalších faktorů. Především hodnocení podle skóre kvality sestávající z několika parametrů. Hlavním cílem optimalizací kampaní naší PPC agenturou je efektivní zvyšování reklamního výkonu a zlepšování skóre kvality reklam.


Hlavní výhody PPC reklamy - shrnutí všech přínosů na 1. pohled

Ekonomické plusy

• Malé počáteční náklady.
• Předvídatelný rozpočet.
• Platba jen za výsledky.
• Trvalá finanční flexibilita.

Klíčové výhody

• Rychlost nasazení.
• Okamžitá návštěvnost.
• Přesné oborové cílení.
• Regionální zaměření.

Dlouhodobé přínosy

• Remarketing a retargeting.
• Jednoduchá měřitelnost.
• Snadné možnosti úprav.
• Výkonová optimalizace.


Mám zájem o PPC reklamu a chci odeslat nezávaznou poptávku

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.