Kontaktujte nás: +420 773 550 556 | info@amarketing.cz | PPC agentura

PPC agentura ACTUAL NET marketing

Profesionální správa PPC reklamy v systémech Google Ads a Seznam Sklik.
Reklama v ČR a v zahraničí - expandujte na nové trhy!

Optimalizace pro vyhledávače, SEO

PPC versus SEO

Jaký je rozdíl, co je lepší, čemu dát v on-linu přednost?

Marketingová on-line disciplína optimalizace pro vyhledávače je pojem známý jako SEO (Search Engine Optimization). Zabývá se přizpůsobením (optimalizací) webových stránek pro internetové vyhledávače jako jsou Google a Seznam. Cílem optimalizace je aby se vaše stránky zobrazovaly ve fulltextových (neplacených) výsledcích vyhledávačů na předních místech, a to při vyhledávání na požadovaná klíčová slova z vašeho oboru. Optimalizovaný web si získává větší publikum, je více navštěvován a zajišťuje proto firmám zákazníky a objednávky z on-line prostoru.


Dvě marketingové zbraně v jednom vyhledávání

PPC reklama a SEO jsou dvě důležité aktivity marketingu, který je založen na viditelnosti ve vyhledávačích, nazývá se SEM (Search Engine Marketing). Všechny výsledky vyhledávání se zobrazují na stránce, které říkáme SERP (Search Engine Results Page). PPC a fulltextové výsledky mají na této výsledkové stránce významné zastoupení. Proto je třeba marketingovým aktivitám v PPC a SEO věnovat pozornost, chcete-li získat větší návštěvnost, komunikační potenciál pro budování vaší značky, silnější postavení na trhu a především lepší byznysové výsledky z on-line prostoru - a to krátkodobě i dlouhodobě. PPC a SEO jsou dvě šikovné marketingové zbraně, je ale třeba vědět, jak je správně používat a nepálit přitom slepými náboji od boku. Klíčové je především neztrácet drahocený čas nesprávnými postupy a neplýtvat penězi za pochybná řešení.


Odborné + spolehlivé PPC a SEO služby

Optimalizace pro vyhledávače, SEO

Záruka zvyšování návštěvnosti webu

Odborně zvyšujeme návštěvnost webů napříč různými obory - efektivními PPC kampaněmi a optimalizací stránek pro vyhledávače (SEO). Jde o ideální kombinaci online marketingu ve vyhledavačích Google a Seznam, které jsou internetovými vstupními dveřmi pro většinu lidí. Prochází jimi miliony uživatelů každý den. Ukažte jim i vaše internetové stránky nebo e-shop!

Buďte vidět ve vyhledávačích pomocí PPC a SEO od naší PPC agentury! Tyto dvě osvědčené propagační on-line metody se účinně doplňují. Jejich vzájemná integrace zviditelní vaše stránky ve vyhledávačích na širší rozsah klíčových slov. Více marketingových aktivit vám zajistí větší reklamní prostor a tím i lepší výsledkový potenciál se synergickým efektem. Co zejména získáte:

  • Zvýšíme návštěvnost vašich internetových stránek nebo e-shopu.
  • Zajistíme vám nové zákazníky a více objednávek z online prostoru.
  • Podpoříme budování vaší značky a její větší zapamatovatelnost.
  • Remarketing jako účinnou obchodní podporu pro zpětné nákupy.
  • Vytěsníme vaší konkurenci z vyhledávačů Google a Seznam.

Náš PPC + SEO servis = maximální výkon!

Optimalizace pro vyhledávače, SEO

Pravidelný full servis online služeb


Mám zájem o PPC reklamu a chci odeslat nezávaznou poptávku

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.