Kontaktujte nás: +420 773 550 556 | info@amarketing.cz | PPC agentura

PPC agentura ACTUAL NET marketing

Profesionální správa PPC reklamy v systémech Google Ads a Seznam Sklik.
Reklama v ČR a v zahraničí - expandujte na nové trhy!

Půjčovna obytných vozů, pronájem karavanů

AUTO DANTE - servis a půjčovna obytných aut - založeno 1995

Novým trendem pro prožití aktivní dovolené je cestování obytnými auty. Tyto domy na kolech jsou moderně vybavené, poskytují dostatečný komfort a pohodlí i pro velkou rodinu s dětmi. Díky mobilitě nabízejí opravdu svobodnou dovolenou, neboť při cestování nejste odkázáni na jedno místo pobytu jako při využití služeb cestovní kanceláře.

Pro řízení obytného auta vám postačí řidičský průkaz skupiny B. Velkou výhodou pronájmu obytných aut je jejich celoroční využití pro kratší výlety i delší dovolenou s větší dojezdovou vzdáleností. Cestovat tedy můžete kdykoliv. V létě k moři, nebo zvolit poznávací okruh. V zimě je karavan ideální cestovní a ubytovací prostředek pro milovníky lyžování. Pronajatý obytný vůz vás zbaví starostí s rezervací hotelového ubytování.

Spolehlivá půjčovna karavanů je zárukou hezké dovolené

Pokud se už rozhodnete pro pronájem obytného auta v půjčovně obytných vozů, je dobré si vybrat spolehlivou půjčovnu. Půjčovna karavanů, která poskytuje pronájem obytných vozů spolu s dalším doprovodným servisem a půjčuje jen kvalitní obytné vozy, je zárukou hezké dovolené, bez zbytečného zklamání.


Půjčovna obytných vozů AUTO DANTE - profesionální pronájem karavanů

Pronájem obytných vozů RIMOR

Půjčovna obytných aut firmy AUTO DANTE vám nabízí pronájem karavanů RIMOR. Osvědčená značka RIMOR patří mezi prestižní výrobce v kategorii obytných cestovních aut. Jde o nové, spolehlivé obytné vozy s vysokou kvalitou zpracování, funkčním a pohodlným interiérem pro cestovatele, a taktéž s velmi rozsáhlou nadstandardní výbavou v základní ceně bez příplatků.

Doprovodné služby půjčovny obytných aut

Samozřejmostí je parkování vašeho osobního vozu zdarma v areálu půjčovny obytných aut AUTO DANTE po dobu vašeho cestování s pronajatým obytným vozem. Na přání vám v půjčovně karavanů osobní auto také profesionálně vyčistí a umyjí.

Další informace o půjčovně obytných vozů a karavanů AUTO DANTE: